رهی نو

تضمین رزرو و بهترین قیمت

مجموعه درخت سبز جزیره کیش

تعداد بازدید: ۳۲۱۶ ۴ آذر ۱۳۹۶

درخت سبز جزیره کیش

درخت سبز کیش یکی از کهنسال‌ترین و قدیمی‌ترین درختان جزیره است. این درخت همان درخت لور بوده که به آن درخت انجیر یا انجیر معبد نیز می‌گویند. این درخت کهنسال طرفداران خاص خود را دارد و هر ساله افراد زیادی از آن بازدید می‌کنند.

این درخت روی شاخه‌های خود گره‌هایی با نخ یا با پارچه دارد. گفته می‌شود که این نخ‌ها و پارچه‌ها آن را مقدس می‌کنند و بر اهمیت آن در منطقه می‌افزایند. مردم این منطقه بر این باور هستند که این درخت سرشار از انرژی و قدرت است. به همین رو آنها با بستن پارچه و نخ‌ها سعی بر این دارند تا آرزوها و نیازهای خود را از این طریق برآورده کنند.

یکی از ویژگی‌های این درخت این است که در کنار جاذبه‌هایی مانند شهر حریره و آب انبار کیش قرار دارد. مسافرین با آمدن به این منطقه می‌توانند با یک تیر چند نشان بزنند و از چند مکان با هم بازدید کنند.

درخت سبز در کیش کجاست؟

ادرس درخت سبز کیش بر روی نقشه

درخت سبز کیش تقریبا در قسمت شمالی جزیره قرار دارد. در هر مکانی که اقامت دارید می‌توانید از تاکسی‌ها کمک بگیرید و خود را به بلوار میرمهنا برسانید. بعد از این بلوار به المپیک بروید. از این منطقه دسترسی به مجموعه درخت سبز کیش آسان است، چرا که در چند دقیقه‌ای شما قرار دارد و به راحتی می‌توانید خود را به آن برسانید.

تاریخچه درخت سبز در کیش