رهی نو

تضمین رزرو و بهترین قیمت

هتل عباسی اصفهان

آدرس هتل عباسی اصفهان: 

اصفهان، خیابان آمادگاه، مهمانسرای بین‌المللی عباسی

هتل شاه‌عباسی در زمان صفوی در سال 1128 به عنوان کاروانسرا به دستور شاه‌سلطان‌حسین صفوی ساخته شد. این هتل در قلب شهر قرار دارد. اشراف به اکثر جاذبه‌های تاریخی شهر اصفهان، مجهز بودن به بهترین خدمات و امکانات رفاهی و تجربه اقامتی تاریخی در یک جاذبه توریستی از ویژگی‌های این هتل می‌باشد.

قیمت رزرو اتاق های هتل عباسی اصفهان

تاریخ ورود
تاریخ خروج

رزرو هتل عباسی اصفهان از جمعه بیست و چهارم آبان ۹۸ به مدت ۱ شب

تمامی مبالغ به ریال می باشد.
نوع اتاق تخفیف کل ظرفیت (نفر) نفر اضافه وضعیت صبحانه رایگان جمع پرداختی 1 شب تعداد اتاق جزئیات قیمت ها
اتاق 1 نفره - 1 0 ظرفیت ندارد 0
اتاق 2 نفره استاندارد 5 درصد 2 1 جا دارد 6,867,325
اتاق 2 نفره سبز 6 درصد 2 0 جا دارد 10,000,000
اتاق 2 نفره چشم‌انداز 12 درصد 2 0 جا دارد 11,000,000
اتاق 2 نفره پردیس 15 درصد 2 1 جا دارد 13,000,000
سوئیت 2 نفره 15 درصد 2 2 جا دارد 13,000,000
سوئیت 2 نفره پردیس 14 درصد 2 1 جا دارد 15,000,000
سوئیت 2 نفره چشم انداز 12 درصد 2 0 جا دارد 15,000,000
آپارتمان 4 نفره (دوخوابه) 13 درصد 4 0 جا دارد 16,000,000
سوئیت 2 نفره قاجار 13 درصد 2 1 جا دارد 18,000,000
آپارتمان 6 نفره (سه‌خوابه) 13 درصد 6 0 جا دارد 24,000,000
0 0

رزرو هتل عباسی اصفهان با قیمت مناسب

اطلاعات مفید در مورد هتل عباسی اصفهان

هتل شاه‌ عباسی اصفهان در زمان صفوی در سال 1128 به عنوان کاروانسرا به دستور شاه‌ سلطان‌ حسین صفوی ساخته شد. او این کاروانسرا را به مادر خویش هدیه داد به همین دلیل این هتل در زمان قدیم کاروانسرای مادر شاه نامیده می‌شد. کاروانسرای عباسی در سال 1336 بازسازی و در سال 1345 تبدیل به هتل کنونی شد. این هتل دارای 231 باب اتاق، سوئیت و آپارتمان می‌باشد. اتاق‌های هتل دور تا دور حیاط و حوض فیروزه‌ای‌ رنگش قرار گرفته‌اند و رو به حیاط هتل، تراس و پنجره دارند. از امتیازات رزرو هتل عباسی اصفهان می‌توان قرار گرفتن در قلب شهر، اشراف به اکثر جاذبه‌های تاریخی شهر اصفهان، مجهز بودن به بهترین خدمات و امکانات رفاهی و تجربه اقامتی تاریخی در یک جاذبه توریستی را نام برد.

همه می‌دانیم بخش مهم سفری که می‌خواهیم آغاز کنیم، محل اقامت خواهد بود، مکانی که پس از تماشای مکان‌های دیدنی قرار است در آن‌جا استراحت کنیم. می‌خواهم برایتان از زیبایی نیمه‌ای از نصف جهان بگویم. اصفهان، شهری پر از بناهای تاریخی، جایی که آجر به آجرش حرفی برای گفتن دارد. می‌خواهیم به نصف جهان سفر کنیم. به خیابان چهارباغ عباسی می‌رسیم. یک بنا با بافت قدیمی و آجری، با تابلوی "مهمانسرای عباسی" توجه ما را جلب کرده است. برویم به داخل این هتل 5 ستاره و از زاویه‌ی نزدیک‌تر آن را نگاه کنیم. بفرمایید داخل!

اگر اصفهان نصف جهان است، شاید برای وصف این هتل بتوان گفت، که هتل عباسی اصفهان پنج ستاره بوده و از نظر زیبایی بنای تاریخی‌اش با سقف و دیوارهای آیینه کاری شده و گچ‌بری‎‌هایی که اصالت معماری ایران را نشان می‌دهد، نصف اصفهان است. حکایت از آنجا آغاز شد که شاه سلطان حسین صفوی دستور ساخت یک کارونسرا به سبک صفوی را می‌دهد. از آنجا که بناهای اصفهان در دوره‌ی صفوی در اوج زیبایی بنا شده است، این هتل هم یکی از آن بناهای به جامانده‌ی صفوی است که به مادر شاه سلطان پیشکش داده شد. اگر این هتل 5 ستاره را برای اقامت انتخاب می‌کنید بدانید که وارد یک هتل که حدود 300 سال پیش کاروانسرای صفویان بوده، قدم می‌گذارید. 

 

رزرو اتاق های هتل عباسی

هتل از 225 اتاق تشکیل شده است که دورتادور یک حوض نیلی رنگ قدیمی و باغچه‌های اطرافش، قرار گرفته است. گنبد فیروزه‌ای رنگ مدرسه‌ی چهارباغ، چشم‌انداز زیبایی را بریتان بوجود آورده است. مهمانسرای شاه عباسی دارای 9 تالار بوده که هرکدام رنگ و سبک متفاوتی دارند. زیبایی نقش و نگار و طرح‌های به‌کار رفته در تالارها جوری خودنمایی می‌کند، که با دیدن هرکدام از آن‌ها مسحور این همه معماری زیبا خواهید شد. رزرو اتاق‌ در هتل عباسی اصفهان را می‌توان به 4 مدل تقسیم کرد. البته درنظر داشته باشید که اتاق‌های طبقه‌ی اول ممکن است در راستای دید گردشگرانی که در باغ مشغول لذت بردن از فضا هستند، باشند و درنتیجه چندان راحت نباشید. ساکنان اتاق‌های سمت خیابان ممکن است کمی بخاطر دوجداره نبودن پنجره‌ها، مورد عنایت سروصدای خیابان قرار بگیرند. باز و بسته کردن درب اتاق‌ها با کارت هوشمند انجام می‌شود. 

1. از ساده‌ترین مدل اتاق‌های این هتل، اتاق‌های استاندارد است که البته کلیه امکانات رفاهی را دارد(درنتیجه خیالتان از بابت اینترنت، سشوار، سرویس قهوه و ... راحت باشد). این اتاق از 580000 تومان به بالا شروع می‌شود. 

2. اما اگر می‌خواهید علاوه بر امکانات رفاهی از چشم‌انداز زیبای باغ استفاده کنید که در شب زیبایی خود را دارد، اتاق‌های چشم‌انداز را انتخاب کنید که سطح بالاتری از اتاق‌های استاندارد است. چشم انداز از 850000 تومان شروع می‌شود.

3. اتاق‌های پردیس نسبت به دو اتاق بالا که برایتان گفتم، لوکس‌تر بوده و دارای چیدمان گرم و مدرن است. اگر این اتاق را انتخاب کنید، فضای گرم آن شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. در این اتاق شما هم به چشم‌انداز باغ مشرف خواهید بود و هم از کلیه امکانات رفاهی با رزرو اتاق در هتل بهره‌مند هستید؛ علاوه بر این، در یک فضای لوکس استراحت خواهید کرد، رنج قیمت این نوع اتاق، از 1020000 تومان آغاز می‌شود.

سوئیت‌ها زیبایی چشم‌گیرتری نسبت به اتاق‌ها دارند. سوئیت‌های پردیس، مانند اتاق‌هایش از چیدمانی لوکس و جدید بهره برده است که فضای قدیمی و تاریخی هتل، دلنشینی آن را چند برابر می‌کند. سوئیت‌ها از 1150000 تومان آغاز می‌شود. 

4. اگر می‌خواهید در فضایی با معماری دوره‌ی قاجار و دیوارهایی با نقش و نگارین قدیمی و آیینه‌کاری شده و راحت‌تر بگویم در یک فضای شاه‌گونه، شاهانه سپری کنید، سوئیت‌های قاجار انتخاب مناسبی است. که قیمت آن 1380000 تومان به بالا است.

و آخرین سوئیت، می‌رسیم به سوئیت صفوی، رک بگویم، اگر به من بگویند که تنها دو روز امکان بودن در اصفهان دارم، از این دو روز، یک روز و نیم فرصتم را برای لذت بردن از سوئیت صفوی صرف می‌کنم و آن نصف روز به دیدن مکان های دیدنی اصفهان خواهم رفت. در سوئیت صفوی، شما رسما حس ماندن در موزه‌ی صفوی را دارید تا یک سوئیت. از گچ بری و تذهیب و نقش و نگار سقف و دیوارها، مقرنس‌های چوبی، گرفته تا فضای دلنشین و چیدمان قدیمی دوره‌ صفویان که در این سوئیت‌ها بوجود آورده‌اند، بخشی از تپش دل هر مسافری را در خود نگه می‌دارد. البته به نسبت آن همه زیبایی و امکانات این سوئیت، قیمت آن مناسب است. سوئیت صفوی، از 1900000 آغاز می‌شود.


خدمات و امکانات هتل عباسی اصفهان

این هتل از آن دسته هتل‌هایی است که دلتان نمی‌آید اتاق را به مقصد بیرون ترک کنید. خود هتل یک بنای تاریخی است که باید حتما از گوشه و کنارهای آن دیدن کنید و لذت ببرید. از جمله ویژگی‌هایی که باعث شده این هتل به یک هتل پنج ستاره تبدیل شود؛ علاوه بر معماری و بنای زیبای آن، یکی موقعیت آن برای دسترسی به سایر بناهای تاریخی مانند سی و سه پل و کاخ هشت بهشت و سایر بناها است. از دیگری امکانات متعدد این هتل مانند رستوران، کافی شاپ، سفره‌خانه سنتی، کتابخانه، آرایشگاه، مجتمع خرید، استخر  (که البته بلیط جداگانه باید تهیه کنید)، تالارهای چندمنظوره‌ی فوق العاده چشم‌نواز و... می‌باشد. البته رستوران‌ها هم هر کدام با ویژگی خاص خود، کم از جاذبه‌ی گردشگری ندارند. برای مثال شما هم می‌توانید هنرهای اصیل صفویان و قاجاریان را در رستوران چهلستون این هتل تماشا کنید و هم از غذاهای سنتی اصفهان میل کنید. درنتیجه روح و جسم‌تان با هم تغذیه می‌کنند.

باشگاه ورزشی

این مجموعه دارای یک مجموعه ورزشی شامل استخر، سونای خشک و بخار، جکوزی، سالن بدنسازی، خدمات ماساژ و همچنین استخر مناسب کودکان نیز هست. در این جا یک بوفه مخصوص نیز وجود دارد که کار ورزشکاران را برای خرید خوراکی راحت‌تر کرده است. تعرفه‌های استخر این هتل برای مهمانان مقیم و سایر افراد متفاوت است و خدمات برای مهمانان مقیم با ۵۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود. (شیفت بانوان هر روز از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰، شیفت آقایان هر روز از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰) در صورتی که تمایل به استفاده متناوب از استخر هتل عباسی اصفهان این مجموعه را داشته باشید می‌توانید برای درخواست کارت عضویت یک‌ساله، نه‌ماهه،‌ شش‌ماهه و سه‌ماهه اقدام کنید. به کارت‌های عضویت، کارت پارکینگ رایگان اهدا می‌شود.

سالن ها و تالار عروسی هتل

هتل شاه عباسی اصفهان دارای ۹ تالار زیبا و مجلل است که هرکدام از آن‌ها کاربری‌های گوناگونی پیدا کرده‌اند. در هریک از این تالارها و سالن‌ها به ویژه تالار فیروزه هتل می‌توان ردپای هنر معماری اصیل اصفهان را مشاهده کرد. در این قسمت این تالار و سالن‌ها به تفصیل معرفی شده‌اند.

1. تالار عباسی: شکوه و عظمت تالار عباسی آن را به یکی از منحصر‌به‌فردترین سالن‌های تمام کشور تبدیل کرده است. در پوشش سقف و بدنه سرسرای ورودی تالار می‌توانیم هنر کُپ بری و لایه چینی اصیل را ببینیم که جذابیت‌های این بخش را دو چندان کرده است. شکوه هنر و زیبایی را می‌توان در نقوش تکرار شده و متحد‌الشکل دیوارها و سقف، با پوششی از ورق‌های طلا، مشاهده کرد. مقرنس‌های چوبی سقف و تُنگ‌ بُری‌های جذاب و متنوعی که با ظرفت خاصی انجام شده است، حلقه‌ای از رنگ و نور را بالای سری مهمانان خلق می‌کند. اما این جذابیت و زیبایی به همین‌جا ختم نمی‌شود. ورق‌های طلای قلم‌گیری شده در دیوار و سقف باعث شده تا مدت‌های خیره بمانید. تالار عباسی با ظرفیت 550 نفری خود توانسته رویدادهای بزرگ داخلی و بین‌المللی زیادی را میزبانی کند. بعد از نظرسنجی از مهمانان به نظر می‌رسد تمام آنها غرق در زیبایی بی‌نظیر این تالار بوده‌اند.

2. تالار آینه: علت این نامگذاری آینه‌کاری‌های دیدنی و جذاب سقف است که در وهله اول تماشاگر را مبهوت خود می‌کند؛ این آینه‌ها زیبایی را در دل خود تکثیر می‌کنند. در این تالار، هنر معماری در کنار تزئینات گچ‌بری، طلاکوبی و آینه کاری قرار گرفته و الگویی بی‌نظیر از ترکیب چندین هنر اصیل ایرانی ساخته است. همچنین تناسب پرده‌ها و دیوارها و طرح و رنگ فوق العاده آن‌ها در کنار نقاشی‌های خیره کننده، شما را در چهاردیواری زیبایی، ظرافت، ذوق و لطافت محاصره می‌کند. این مجموعه با فراهم آوردن تجهیزات کامل و امکان چیدمان‌های مختلف صندلی‌ها، شرایط میزبانیِ چند جانبه برای مهمانان این تالار را فراهم ساخته است.

3. تالار فیروزه هتل: هنر کُپ‌بری در اینجا نیز با هنر نقاشی، آینه کاری و گچ‌بری ویژه تالار در کنار هم قرار گرفته و ترکیبی تکرارنشدنی را به وجود آورده است. زیبایی هنر اما به اینجا ختم نمی‌شود، رنگ فیروزه‌ای در زمینه‌ای از ورق‌های طلا قرار گرفته و تصویری جذاب را در نمای تالار شکل داده است. آینه‌های محدب فیروزه‌ای رنگ با نقوش برجسته و ریزه کاری‌های هنرمندانه آن نیز در کنار ورقه‌های طلایی دیوار خودنمایی می‌کند. نرده‌ها و چیدمان داخلی خاص تالار فیروزه هتل شاه عباسی اصفهان نیز به مجموعه زیبایی‌ها افزوده و این تالار را به مکانی مناسب برای برپایی مهمانی‌ها، ضیافت‌ها و نمایشگاه‌های جانبی همایش‌ها تبدیل کرده است.

4. تالار مرمر: با توجه به معماری، این تالار مناسب برپایی نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها و انواع جشن‌ها و مهمانی‌ها است. سنگ‌فرش کف تالار از جنس سنگ‌های مرمر است و علت نامگذاری آن نیز به همین دلیل بوده است. دیوارهای داخلی به رنگ کرم است و آینه‌کاری‌های آن نیز منحصر به فرد و دلنشین است.

5. تالار زرین: در این تالار دیوارها به رنگ سبز آبی و ورق طلاهای قلم‌گیری شده در میان آن به کار رفته است. انواع هنرهای اصیل ایرانی هم‌چون تذهیب،‌ لایه‌چینی و گچ‌بری روی پوشش سقف و دیوار دیده می‌شود. لوسترهای آویخته شده از سقف با نورپردازی بی‌نظیر جذابیت این تالار را بیش از پیش کرده است. این تالار در طبقه همکف هتل واقع گردیده و میزبان انواع مراسمات و جلسات شما است. مساحت این سالن ۱۷۰ مترمربع است (۱۷ متر طول و ۱۰ متر عرض سالن) و وضعیت چینش صندلی‌ها نیز اختیاری است.

6. تالار نقش جهان: تالار نقش جهان نیز در طبقه همکف مهمان‌سرا قرار گرفته و البته ظرفیت بیشتری نسبت به تالار زرین دارد. ظریف این تالار صد و ده نفر تخمین زده می‌شود. ویژگی‌های بارز این سالن در کنار تالار فیروزه هتل وجود کتیبه بزرگ و قدیمی، گره‌چینی خاص و منحصر به فرد سقف، شیشه‌های رنگی و همچنین ارسی چوبی نفیس است. این تالار، آمیزه‌ای از نقش‌های زیبا و طرح‌های ماندگاری است که ذهن را با خود به سرزمین زیبایی‌ها و سرزندگی‌ها می‌برد.

7. تالار عالی قاپو: با وجود ظرفیت کم اما شکوه ویژه‌ای دارد. در ساخت این تالار از اتاق موسیقی کاخ عالی قاپو الهام گرفته شده است. مجموعه تزیینات گچبری، نقاشی، تُنگ بری و قطار بندی همراه با آثار مینیاتور، چهار دیواری کوچک این تالار را به پهنه‌ای وسیع از هنرمندانه‌ترین نقوش ایرانی تبدیل کرده است. حداکثر ظرفیت این تالار ۲۰ نفر است و جهت ضیافت‌های خاص و مهمانی‌های ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

8. تالار سیمین: یکی از بهترین مکان‌های مهمانسرا به منظور برگزاری نشست‌های خبری، همایش‌ها و کنفرانس‌ها، تالار سیمین در نظر گرفته می‌شود. ظرفیت این تالار در مجموع، ۲۶ نفر محسوب می‌شود و هنر گچبری و قطاربندی به کار رفته در آن می‌تواند فضای کسل‌کننده جلسات رسمی و طولانی را تلطیف سازد.

9. تالار سیما: شاید این تالار شکوه برخی از دیگر تالارهای مهمانسرا را نداشته باشد اما زیبایی و سادگی خاص خود را دارد. ساختار تالار سیما برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها و جلسات B2B را فراهم می‌آورد.

رستوران هتل عباسی اصفهان

1. رستوران چهلستون: رستوران چهلستون به معنا واقعی کلمه منحصر به فرد است. زیبایی و ظرافت بی‌نظیر این مجموعه زبان‌زد خاص و عام گردیده است. تابلوهای نقاشی روی دیوارها متعلق به دو دوره صفوی و قاجار است. صندلی‌های طرح داریوش الهام گرفته از صندلی داریوش کبیر در نقوش سنگی تخت جمشید، هنرنمایی دیوارها و سقف، ستون‌ها، نرده‌ها و کفپوش‌ها، درها و شیشه‌ها و حتی چراغ‌ها و آویزهای سقف، هرکدام به نوبه خود زیبایی منحصر به فردی به فضای کلی رستوران چهلستون بخشیده‌اند. این رستوران در دو طبقه ظرفیتی در حدود ۴۰۰ نفر دارد. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و دسر با کیفیت بالا سرو می‌شود. ساعات کاری این رستوران ظهرها از ساعت ۱۲ الی ۱۵ و شب ها از ساعت ۱۹ الی ۲۳ همراه با اجرای موسیقی زنده تنظیم شده است.

2. رستوران چشم انداز: رستوران چشم انداز در بالاترین نقطه مهمان‌سرای عباسی قرار گرفته و همانطور که از نامش پیدا است چشم‌انداز وسیعی به نقاط مختلف شهر اصفهان دارد. تماشای این تصویر ۳۶۰ درجه از شهر دیدنی اصفهان افراد زیادی را به این رستوران هتل فراخوانده است. ظرفیت این رستوران ۲۵۰ نفر است و مناسب انواع مهمانی‌ها و گردهمایی‌ها است.

سالن صبحانه‌: طرح و نقش این تالار به سبک دوران قاجار است. طرح‌های گل و مرغ اثر هنرمند فقید سید جعفر رشتیان و تک‌چهره‌ها کار استاد ابراهیم جبار بیگ است. در فاصله بین تالار صرف صبحانه و راهرو اتاق‌ها، سالن کوچکی وجود دارد که دیوارهای آن به دقیق‌ترین شکل ممکن تُنگ بری و مقرنس کاری شده است و شباهت شگرفی به اتاقِ موسیقیِ کاخ عالی قاپو دارد. پنچره‌های این سالن کوچک و چوبی هستند و از آن‌ها می‌توان نمای گنبد فیروزه‌ای مدرسه چهارباغ را تماشا کرد و در عین حال صبحانه بی‌نظیر این مکان را نیز میل کرد.

کافی شاپ هتل عباسی اصفهان

1. کافه تریا نقش جهان: طرح و نقش‌های کافه تریا نقش جهان زیبا و ماندگار و البته دیدنی است. چینش صندلی‌های سبز و قرمز این محل متفاوت با کافه‌های دیگر است و این خود صمیمیت بیشتری ایجاد می‌کند. این کافی شاپ هتل از ساعت ۸ الی ۲۳ با سرو انواع قهوه، کیک و دسر، گلاسه، بستنی و همچنین انواع پیتزا و فست فود آماده میزبانی از مسافران گرامی است.

2. سفره خانه سنتی: در ضلع شرقی محوطه باغ هتل سفره خانه سنتی مهمان‌سرا قرار دارد. تاریخ بازسازی این سفره خانه به ۲۰ سال پیش برمی‌گردد و اکنون به دو بخش سرپوشیده و فضای باز، تقسیم شده است. سفره خانه مهمانسرای عباسی  شب‌ها از ساعت ۱۹ الی ۲۳ آماده ارائه خدمات است.

3. چایخانه سنتی: اگر می‌خواهید به چایخانه بروید، در قسمت شمالی مهمانسرا دقیقا روبروی دری که مشرف به سرسرای اصلی است، چایخانه‌ای زیبا با دیوارها و سقف کاشی‌کاری شده به چشم می‌خورد. در این چایخانه با سرو انواع چای و دمنوش و آش رشته مخصوص از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲:۳۰ در حال فعالیت است.

 

نمای بیرونی و حیاط هتل عباسی

اگر به هنر و معماری علاقه‌مندید توصیه می‌کنیم حتما برای یک بار هم که شده از حیاط هتل شاه عباسی اصفهان دیدن کنید. نمای بیرونی این هتل نسبتاً ساده و به رنگ قهوه‌ای روشن است و بالکن‌هایی با نرده‌های زردرنگ در جلوی آن دیده می‌شود. در کنار درِ ورودی دو درخت نخل وجود دارد که سر به فلک کشیده‌اند و زیبایی متفاوتی را به نمای بیرونی این هتل بخشیده‌اند. زمانی که گردشگران وارد این هتل می‌شوند با محیط جذابی برخورد می‌کنند. رودخانه‌ای در وسط محوطه که باعث می‌شود دو  فضای مجزا شکل گیرد. هتل شاه عباسی محوطه بسیار بزرگی دارد و محل‌های نشستن در اطراف حوضچه‌های زیبا و فیروزه‌ای تدارک دیده شده تا نشستن مهمانان در این فضا را دلچسب‌تر کند. 

بی‌تردید یکی از زیباترین بخش‌های مهمان‌سرا، حیاط هتل عباسی اصفهان آن است که می‌تواند نمونه‌ای از باغ‌های ایرانی در نظر گرفته شود. آمیزه‌ای از آب و گیاه، هماهنگی فضاهای درون و بیرون، هم‌شانه بودن دست‌سازهای انسان با پدیده‌های طبیعی و خلاصه ایجاد فضایی آرامش‌بخش از ویژگی‌های باغ مهمان‌سرای عباسی است. مساحت این باغ بیش از ۶۰۰۰ مترمربع است. از باغ و چشم‌اندازهای زیبای آن که بگذریم، به لابی می‌رسیم. لابی هتل، از معماری اصیل ایرانی صحبت می‌کند. همان جا می‌توانید به مغازه‌ی صنایع دستی رفته و سوغاتی‌هایتان را خریداری کنید. در طبقه‌ی اول دو تابلو آیینه کاری شده، از همان بدو ورود، شما را تحت تاثیر شکوه هتل قرار می‌دهد. در طبقه‌ی بالا سطح گچ‌کاری وآیینه بری شده‌ی سقف، توجه شما را به خود جلب می‌کند.

 

فضای داخلی هتل عباسی اصفهان

پس از وارد شدن به این مجموعه با نمای بسیار زیبایی از گنبد فیروزه‌ای مسجد چهارباغ روبرو می‌شوید. در وسط باغ حوضه زیبایی وجود دارد که دورتادور آن میز و صندلی چیده شده است. حوض‌های مستطیل شکلی نیز آن طرف دیگر وجود دارد که جذابیت فضا را دو چندان می‌کنند.  وجود گل‌ها و درختان و نهری که از وسط محوطه می‌گذرد، جلوه‌ای دلگشا و بدیع به حیاط مهمانسرا بخشیده و محیطی گرم و خاطره انگیز را برای مهمانان فراهم می‌آورد. برخی از اتاق‌های هتل مشرف به این باغ هستند. نمای این مجموعه در هنگام شب و با نورپردازی خیره‌کننده و زیبا بسیار دیدنی‌تر نیز خواهد بود.

 

موقعیت جغرافیایی هتل عباسی اصفهان

این هتل از موقعیت مکانی بسیار مناسبی برخوردار است. قطعاً‌ برای کسانی که مسافر شهر اصفهان، شهری پر از اماکن دیدنی و گردشگری، هستند؛ دسترسی به نقاط مختلف شهر اهمیت ویژه پیدا می‌کند. اگر در این هتل اقامت داشته باشید؛ کمتر از ۵ دقیقه زمان نیاز دارید تا پیاده به کاخ معروف و زیبای هشت بهشت برسید.  تا میدان نقش جهان و سی‌و‌سه پل نیز راهی نیست و یک پیاده‌روی ۲۰ دقیقه‌ای لازم است. در صورتی که خودروی شخصی خود را به همراه دارید، کمتر از ۱۲ دقیقه نیاز دارید تا به بازار بزرگ اصفهان برسید و تا بنای منارجنبان نیز ۲۰ دقیقه فاصله دارید. تا عمارت عالی قاپو ۱۵ دقیقه پیاده‌روی و ۵ دقیقه رانندگی با ماشین فاصله است. برای رفتن به فرودگاه بین‌المللی اصفهان نیز ۳۸ دقیقه رانندگی نیاز است.


نظرات در مورد هتل عباسی اصفهان

 1. بهترین ویژگی که در نظرات در مورد هتل از منظر اقامت‌کنندگان بسیاد دیده شده، تمیزی و پاکیزگی آن است. بسیاری از مردم از نظافت به موقع و مرتب این هتل ابراز خرسندی کرده‌اند. ویژگی مشترک نظرات اکثر اقامت کنندگان زیبایی، جذابیت و فضای متفاوت هتل شاه عباسی اصفهان بوده است. قطعاً‌ معماری این هتل تاریخی مهمانانش را شگفت‌زده می‌کند.
 2.  بسیاری از مردم از تنوع زیاد منوی صبحانه و غذای این مجموعه راضی بوده‌اند. کیفیت غذاها بالا است، البته کمی گران قیمت هستند. تنها برخی از مردم از هزینه بالای اقامت در این هتل گله‌مند بودند که البته برخی دیگر نظرات در مورد هتل عباسی اصفهان آن را با توجه به امکانات ارائه شده،‌ مناسب و به صرفه ارزیابی می‌کردند.
 3. اصطلاح معروف "هر چقدر پول بدی همانقدر آش می‌خوری" در اینجا هم صدق می‌کند. اگر قرار است خرج کنید، شاهانه‌ترین شرایط را انتخاب کنید. بهترین زمان برای رفتن به این هتل بستگی به خودتان دارد چرا که هر چهار فصل زیبایی‌اش را حفظ می‌کند. اما معمولا بهار و تابستان و روزهای تعطیل، شلوغ است. بهتر است از چندماه قبل، اتاق یا سوئیت موردنظرتان را رزرو کنید. در هر گوشه‌ای از این مهمانسرای زیبا که می‌روید، حتما دوربین عکاسی‌تان را همراه خود داشته باشید. عکس‌های‌تان به یادماندنی خواهد شد. 

قوانین هتل:

ساعت تحویل دادن: 14

ساعت تحویل گرفتن: 12

اعلام کنسلی طبق قوانین هتل، تا 5 شب قبل از تاریخ ورود با کسر 10% کل مبلغ رزرو می باشد و بعد از 5 شب هیچ وجهی عودت داده نمی شود.

پذیرش خانم‌های تنها بلا‌مانع می‌باشد.

همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه (مسافرین خارجی فقط پاسپورت) هنگام پذیرش الزامی می‌باشد.

پذیرش با صیغه‌نامه با نامه اماکن امکان‌پذیر است.

هزینه اقامت برای کودکان بین 5 تا 10 سال در صورت عدم استفاده از تخت اضافه نیم‌بها محاسبه می‌گردد.

رزرو این هتل
میزان علاقه مندی میهمانان به هتل عباسی اصفهان نظرات کاربران درباره این هتل: 7.2 از 10
خدمات پذیرش (مدت زمان انتظار برای پذیرش و ...)85%
برخورد کارکنان پذیرش85%
برخورد سایر کارکنان هتل76%
نظافت اتاق86%
تجهیزات اتاق82%
تجهیزات گرمایشی و سرمایشی82%
کیفیت غذا و نوشیدنی55%
خدمات عمومی (شامل اینترنت، تاکسی سرویس و فروشگاه)68%
قیمت اتاق60%
قیمت خدمات رستوران45%

در حال بارگیری نقشه...

امکانات هتل عباسی اصفهان

 • امکانات ورزشی و تفریحی
  • استخر رایگان
  • جکوزی
  • سونا
  • حوضچه آب سرد
  • فضایی برای پیاده روی
 • سالن ها
  • سالن تشریفات
  • سالن کنفرانس
  • سالن آمفی تئاتر
  • سالن اجتماعات
 • رستوران و کافی شاپ
  • چایخانه سنتی
  • رستوران بوفه
  • رستوران سنتی
  • کافی شاپ
  • رستوران
 • خدمات رسانه‌ای و اینترنت
  • ماهواره
  • تلویزیون در لابی
  • اینترنت
 • خدمات ویژه
  • دستگاه ATM
  • فروشگاه
  • تبديل ارز
  • Business Center
  • صندوق امانات
 • خدمات
  • روم سرویس
 • خدمات پارکینگ و ماشین
  • اجاره ماشين
  • تاکسی سرویس
  • پارکینگ
فاصله ها

فاصله تا فرودگاه شهیدبهشتی 38 دقیقه با ماشین

فاصله تا فرودگاه بدر 28 دقیقه با ماشین

فاصله تا ایستگاه راه‌آهن 25 دقیقه با ماشین

فاصله تا ترمینال مسافربری کاوه 20 دقیقه با ماشین

فاصله تا ترمینال مسافربری صفه 25 دقیقه با ماشین

فاصله تا سی‌وسه پل 3 دقیقه با ماشین

فاصله تا باغ پرندگان 17 دقیقه با ماشین

فاصله تا آتشگاه 16 دقیقه با ماشین

فاصله تا عمارت عالی‌قاپو 5 دقیقه با ماشین و 15 دقیقه پیاده

فاصله تا کاخ چهل ستون 5 دقیقه با ماشین و 10 دقیقه پیاده

فاصله تا بازار قیصریه 9 دقیقه با ماشین و 22 دقیقه پیاده

فاصله تا مسجد شیخ لطف اله 11 دقیقه با ماشین

فاصله تا پل خواجو 8 دقیقه با ماشین

فاصله تا کلیسا و موزه وانک 13 دقیقه با ماشین

فاصله تا منارجنبان 21 دقیقه با ماشین

فاصله تا مسجد سید 8 دقیقه با ماشین

فاصله تا مناره چهل دختران 17 دقیقه با ماشین

فاصله تا آرامگاه بانو امین 13 دقیقه با ماشین

فاصله تا کویر مصر 5 ساعت و 17 دقیقه با ماشین

فاصله تا کویر چوپانان 3 ساعت و 25 دقیقه با ماشین

فاصله تا پیست اسکی فریدون شهر 2 و 34 دقیقه با ماشین

فاصله تا بازار اصفهان 12 دقیقه با ماشین و 21 دقیقه پیاده

فاصله تا مسجد امام شهر 3 دقیقه با ماشین و 15 دقیقه پیاده

فاصله تا کاخ هشت بهشت 3 دقیقه با ماشین و 7 دقیقه پیاده

فاصله تا میدان نقش جهان 6 دقیقه با ماشین و 20 دقیقه پیاده

فاصله تا نمایشگاه بین‌المللی 12 دقیقه با ماشین

نظرات (3)
Captcha

از 1 تا 5 امتیاز دهید: خیلی عالی
[ 1: ضعیف ] , [ 2: متوسط ] , [ 3: خوب ] , [ 4: عالی ] , [ 5: خیلی عالی ]
شرکت باران- آقای کرمی ۱۳۹۸/۴/۲۱ ساعت ۷:۳:۴۷ بعد از ظهر

برخورد پرسنل کافی شاپ کاملا بی ادبانه بود

مدیر سایت۱۳۹۸/۴/۲۲ ساعت ۸:۴۶:۳۷ قبل از ظهر

با سلام عذرخواهی ما را بابت این مشکل بپذیرید. با مدیریت هتل در میان خواهیم گذاشت.

سمانه دیانی ۱۳۹۷/۹/۲۰ ساعت ۱۰:۳۰:۸ بعد از ظهر

هتل بسیار خوبی بود و از اقامتم راضی بودم اما ایکاش دقت بیشتری برای مرمت و مراقبت ازین بنای تاریخی میشد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ساعت ۱۲:۱۹:۵۴ بعد از ظهر

من و همسرم دی ماه به مدت سه شب در سوییت قاجار اقامت داشتیم . منظره باغ از اتاق بسیار زیبا بود مخصوصا در شب که باغ نورانی می شد . کیفیت صبحانه خوب بود . ظرف شیر و شکر و قوری ها از جنس نقره و بسیار قدیمی و زیبا بود. کیفیت غذای رستوران خیلی معمولی و رو به پایین بود که این موضوع را به سرپرست رستوران تذکر دادیم . ازلحاظ تمیزی و نظافت اتاق کاملا راضی بودیم.رفتار پرسنل هم شایسته تقدیر است.

بهترین سفر خود را تجربه کنید
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

لطفا منتظر بمانید ...